• 0232 463 63 53
  • duruyasammerkezi@gmail.com

Quitt Nedir?

Admin Biorezonans 2577 0 Yorum

QUiTT biorezonans

QUiTT, Morell tipi biorezonans yöntemini günümüz yüksek teknolojisiyle sunan bir biorezonans cihazıdır. NEO.Clinics markası için özel olarak Almanya'da üretilen QUiTT, yüksek biorezonans teknolojisini ve biorezonansın bağımlılıklar-kilo verme ekseninde kullanımıyla ve "pratik" kullanımı ile ilgili NEOSANTE'de 2005 yılından beri edinilmiş tecrübeyi içerisinde barındırır. QUiTT, klasik biorezonansın, özellikle bağımlılıklar-kilo verme ve alerjiler konusunda özelleşmiş ve kolay kullanımıyla açık ara öne geçen son halidir...

QUiTT, “Rezonans” için vücuttan (endojen biorezonans) veya biyoaktif maddelerden (exojen biorezonans) alınan frekansı, farklı parametrelerle ama aynı anda kullanır; bilgisayar programının esnekliği, şimdiye kadar yapılamamış birçok şeyin yapılabilmesini mümkün kılar ve frekans aralığı, eski tip biorezonans cihazlarından açık ara öndedir. QUiTT cihazı, kendisini kalibre edebilir ve terapiler sırasında frekanslarda olmaması gereken bir değişiklik olduğunda bunu algılar ve de kendisini kapatır. Sadece bu iki özelliği bile, QUiTT cihazının, biorezonansı getirdiği noktayı açıklamaya yeterlidir. Ancak, asıl fark, biorezonans terapilerinin nasıl bir software ile kullanıldığıdır. QUiTT yazılımı, 2005 yılından bu yana bütün tecrübemizi içerisinde barındırır, sadece bize özeldir ve etkinliği, şimdiye kadar farklı cihazları kullanarak geldiğimiz noktadan çok daha ileri durumdadır. Biorezonansın kurallarını yeniden yazdığımızı bundan dolayı söylüyoruz.

Biz kimiz? Neden QUiTT?

Rezonans terapileri konusunda 2006 yılında çıktığımız yolda, "biorezonans" adına birçok ilke imza attık. Bizim tarafımızdan yaratılan "ezber bozan" biorezonans yazılımları ile sigara bırakma konusunda şimdiye kadar ulaşılamamış etkinlik düzeylerine ulaştık. 2016 yılı ortalarına kadar (sadece NEOSANTE bünyesinde) 12.000 civarı kişi, sigarayı bıraktı, alkolü bıraktı ya da bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları veya kahve, kola gibi kötü alışkanlıkları bıraktı. Bizim tarafımızdan oluşturulan biorezonans yazılımları, bütün Türkiye'de tahminen 200.000 civarı kişiye, bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu.

 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

Copyright © 2015 |Bu sayfada anlatılanlar, tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ve öneriler değildir.Bahsedilen yöntemler"tamamlayıcı ve destekleyici"terapiler kapsamında algılanmalıdır. Merkezimiz Neosante Neo.Clinics şubesidir.

Yukarı Çık